News

 • MOTOKOČKY BEATA

  MOTOKOČKY BEATA

  Dnes máme v rubrike Motokočky skutočne veľkú fanúšičku motocyklov. Beata miluje červenú farbu, miluje svoje Hondy a Valentina Rossiho.

  19.11.2018
  Autor: redakcia
 • Krídelká aj na váš superšport

  Krídelká aj na váš superšport

  MotoGP krídelká sa dnes začínajú objavovať už aj u sériových superšportových motocyklov. Ak však máte v garáži pár ročný jogurt, môžete mu dopriať malý dizajnový update.

  16.11.2018
  Autor: Massimo
 • Nová Jawa 300

  Nová Jawa 300

  A máme to tu! Nová Jawa 300 na oficiálnom videu.

  16.11.2018
  Autor: mixxo
 • MODERNÝ ŠTÝL A BEZPEČNOSŤ

  MODERNÝ ŠTÝL A BEZPEČNOSŤ

  India je krajina s obrovským potenciálom, kde zaznamenal neuveriteľný rozmach aj trh s motocyklami a všetkým čo s tým súvisí. Mohol som sa o tom presvedčil vďaka pozvaniu spoločnosti Inter Cars na prehliadku výrobných hál jedného z najväčších svetových producentov

  13.11.2018
  Autor: redakcia
 • Ducati má svoj elektricý bicykel

  Ducati má svoj elektricý bicykel

  Elektrické bicykle dnes valcujú svet a každá značka chce mať na trhu svoj podiel. Ducati sa spojila s talianskym výrobcom špecializovaných E-bikov a predstavila svoj produkt.

  3.11.2018
  Autor: Massimo
 • ARC VECTOR už čoskoro

  ARC VECTOR už čoskoro

  Elektromobilita zažíva veľký rozmach a svet dvoch kolies nie je výnimkou. Už o pár dní vyjde na svetlo sveta ďalšia novinka. Na výstave Eicma v utorok 6. novembra odhalí britská značka ARC svoje dielo menom Vector.

  2.11.2018
  Autor: Lomedia
 • Ďalšie CF MOTO Gladiator v akcii

  Ďalšie CF MOTO Gladiator v akcii

  Nie je tomu ani mesiac, čo sme informovali o akciovej cene za štvorkolku Gladiator X450 a Journeyman pridáva ďalší model vo zvýhodnenej cene.

  30.10.2018
  Autor: Lomedia