News

 • Dobrodružstvo v podaní Royal Enfield

  Dobrodružstvo v podaní Royal Enfield

  Krásne video o tom, čo znamená dobrodružstvo - v podaní Royal Enfield Himalayan. "Prečo sa vydať na cestu, na dobrodružstvo? Ak nie kvôli niečomu inému, tak aspoň kvôli tomu, aby ste mohli byť samými sebou."

  3.6.2020
  Autor: Massimo
 • MOTOTV STUNT ACADEMY

  MOTOTV STUNT ACADEMY

  Myšlienka kaskadérskej školy - Mototv Stunt Academy vznikla už dávno, no vzhľadom na neustále aktivity, množstvo celoslovenských vystúpení Mototvshow a popri tom ešte aj reprezentovanie Slovenskej republiky v stuntridingu sa chalani z MOTOTV dostali k realizácii tohto projektu až tento

  31.5.2020
  Autor: Massimo
 • Predajňa MOTOBIKER v Krakovanoch

  Predajňa MOTOBIKER v Krakovanoch

  Predajňa MOTOBIKER v Krakovanoch neďaleko Piešťan už nejakú tú sezónu zásobuje motocyklami a všetkým okolo toho nielen región dolného Považia, ale aj širšie okolie. V súčasnosti sa pole pôsobenia ďalej rozširuje, pribudol totiž nový e-shop. A to sa skvele hodí

  24.5.2020
  Autor: mixxo
 • Nová KTM Power Wear kolekcia Street 2020

  Nová KTM Power Wear kolekcia Street 2020

  Fanúšikovia oranžovej KTM veľmi dobre poznajú jej originálnu kolekciu oblečenia Power Wear. KTM tentokrát pripravila novú kolekciu cestného oblečenia Street 2020, ktoré si môžete pozrieť v novom videu s novým modelom 1290 Super Duke R.

  23.5.2020
  Autor: Massimo
 • Gold Wing dostane Android Auto

  Gold Wing dostane Android Auto

  Honda oznámila radostnú správu pre všetkých súčasných a budúcich majiteľov poslednej generácie modelu Gold Wing, ktorí majú zároveň vo vrecku Android telefón. Golďas bude mať audate, vďaka ktorému dostane systém Android Auto.

  22.5.2020
  Autor: Massimo
 • NOVÝ STYX V BRATISLAVE

  NOVÝ STYX V BRATISLAVE

  Bratislavská predajňa Styx sa na konci minulého roka presťahovala do nových priestorov. A okrem obrovského množstva príslušenstva a predaja motocyklov Suzuki už majú Styx v Bratislave aj krásny Yamaha showroom a dokonca po novom predávajú aj motocykle Royal Enfield.

  13.5.2020
  Autor: Massimo
 • Svet motocyklov - máj 2020

  Svet motocyklov - máj 2020

  V predaji už májové vydanie časopisu Svet motocyklov a čo v ňom nájdete?

  12.5.2020
  Autor: mixxo