Testy

 • Vieme ako jazdí nový cruiser BMW

  Vieme ako jazdí nový cruiser BMW

  Finálnu podobu úplne nového BMW R18 sme mohli spoznať už na jar. My však už vieme ako tento majestátny cruiser funguje. Medzi prvými sme si mohli vychutnať jazdu s exkluzívnou verziou First Edition po zakrútených alpských cestách južného Bavorska.

  30.9.2020
  Autor: mixxo
 • Testujeme nový cruiser BMW R18

  Testujeme nový cruiser BMW R18

  Ak nám pandémia neurobí škrt cez rozpočet, tak sa budúci týždeň budeme môcť bližšie zoznámiť s dlho očakávanou novinkou BMW R18.

  20.9.2020
  Autor: mixxo
 • Testovali sme novú Hondu Africa!

  Testovali sme novú Hondu Africa!

  Vybraní čitatelia mesačníka Svet motocyklov mali jedinečnú možnosť na vlastnej koži sa presvedčiť, aký medzigeneračný skok urobila Honda pri novej Africa Twin CRF1100L!

  10.8.2020
  Autor: mixxo
 • PRÉMIOVÁ STODVADSAŤPÄŤKA

  PRÉMIOVÁ STODVADSAŤPÄŤKA

  Informácia o tom, že naša legislatíva umožňujúcu držiteľom vodičských oprávnení skupiny B presedlať zo svojich limuzín na skútre s objemom 125 ccm už asi nikoho neprekvapí. Pre náročných zákazníkov, ktorí chcú tú najluxusnejšiu výbavu, maximálny komfort a výborné jazdné vlastnosti

  19.7.2020
  Autor: mixxo
 • DVOJITÝ ZÁSAH

  DVOJITÝ ZÁSAH

  BMW a boxer, to je notoricky známe spojenie. No dnes už v ponuke samozrejme nechýbajú ani iné pohonné jednotky. Napríklad také paralelné dvojvalce strednej triedy, ktoré poznáme už vo viacerých verziách a našli uplatnenie vo viacerých typoch motoriek. Fabrika uvádza,

  9.7.2020
  Autor: mixxo
 • Najnovšie Z-ko

  Najnovšie Z-ko

  Otestovali sme pre teba Kawasaki Z H2. Je vlastne zázrak, že aj v dnešnej dobe „rozpočtoviek" vznikajú takéto úchylné veci.

  12.6.2020
  Autor: mixxo
 • TEST BMW K 1600 GT

  TEST BMW K 1600 GT

  Slnko, krásne cesty, plná nádrž a pár dní voľna. A pred garážou odstavená K 1600 GT. Toto sú dokonalé podmienky pre poriadny roadtrip! So šiestimi valcami pod nádržou akákoľvek dlhá cesta ubieha jedna radosť.

  1.5.2020
  Autor: Massimo