Custom

 • ​CUSTOM: HUSQVARNA FE 501

  ​CUSTOM: HUSQVARNA FE 501

  Medzi customovými motorkami zatiaľ veľa strojov Husqvarna nenájdeme. No táto FE 501 je jednoznačne bomba a milánska dielňa Deus Ex Machina môže byť právom hrdá na svoj výtvor.

  17.11.2017
  Autor: Massimo
 • CUSTOM: BMW R NineT

  CUSTOM: BMW R NineT

  Páčia sa mi staré pretekárske stroje a nemusia to zákonite byť len klasiky zo šesťdesiatych rokov. Aj takýto krásny youngtimer z osemdesiatych má svoje jedinečné čaro. Aj keď ono je to v podstate nové BMW R NineT prezlečené do

  21.10.2017
  Autor: Massimo
 • CUSTOM: ​Yamaha HL 500

  CUSTOM: ​Yamaha HL 500

  Yamaha HL 500 je jedným z najvýnimočnejších motocyklov v offroad segmente, ktoré uzreli svetlo tohto sveta. Tentokrát sme si do rubirky custom vybrali takúto nádhernú repliku HL päťstovky z New Yorkskej dielne Husky Restorations.

  3.9.2017
  Autor: Massimo
 • CUSTOM: Honda CR 500

  CUSTOM: Honda CR 500

  Tento custom je z úplne iného sveta. Motorka, pri ktorej sa offroad nadšencom rozbúcha srdce o 500 dvojtaktných otáčok rýchlejšie – Honda CR500R. Medzi ustomovými stavbami výnimočný počin, no jednoznačne s dokonalým výsledným efektom.

  14.7.2017
  Autor: Massimo
 • CUSTOM: BMW R50

  CUSTOM: BMW R50

  Myslel som si, že už ma pri prestavbách BMW nemá čo nadchnúť. Robí sa ich toľko, že je len ťažké vymyslieť niečo nové, originálne. No celková myšlienka a hlavne spracovanie tohto Bobbera BMW sú jednoznačne famózne.

  14.5.2017
  Autor: Massimo
 • CUSTOM: Katana

  CUSTOM: Katana

  Suzuki Katana patrí k osemdesiatym rokom rovnako ako Van Halen a Bon Jovi. No chlapci z Team Classic Suzuki s touto krásavicou pretekajú ešte aj dnes v pretekoch Endurance Legends.

  29.4.2017
  Autor: Massimo
 • Aj z Enfieldu môže byť pekný custom

  Aj z Enfieldu môže byť pekný custom

  Custom scéna sa dnes orientuje predovšetkým na Bavoráky, Ducati, Triumph a viac-menej starých Japoncov. To ostatné je mimo záujmu. No chlapci z indonézskej dielne Thrive Motorcycles dokázali, že sa dá postavíť nádherný scrambler aj z motorky Royal Enfield.

  16.4.2017
  Autor: Massimo