Motorky

 • Nová Honda Forza 300

  Nová Honda Forza 300

  Honda na začiatku marca predstavuje vynovený skúter Forza 300. S elektronicky nastaviteľným predným štítom, LED svetlometom, novou prístrojovkou a agresívnejším dizajnom. Obľúbená Yamaha X-Max 300 má poriadnu konkurenciu.

  10.3.2018
  Autor: Massimo
 • Nový Enfield Thunderbird X

  Nový Enfield Thunderbird X

  Enfield má úplne nový model Thunderbird 350X a Thunderbird 500X. Vyzerá výborne a bude mať aj výbornú cenu. Háčik je v tom, že bude dostupný len pre domáci indický trh.

  8.3.2018
  Autor: Massimo
 • CUSTOM: HONDA INTERCEPTOR

  CUSTOM: HONDA INTERCEPTOR

  Toto nie je žiaden dielenský custom ale továrenský prototyp. No pokojne schová do vrecka mnohých renomovaných úpravcov. Honda postavila nádherný koncept CB4 Interceptor na základe svojej novinky CB1000R. Futuristický Superšport ako z filmu o Batmanovi!

  7.3.2018
  Autor: Massimo
 • MOTOCYKEL 2018 už o pár dní

  MOTOCYKEL 2018 už o pár dní

  Už o pár dní sa na brehu Dunaja v Bratislave zídu stovky motoriek a tisícky ich priaznivcov. Samozrejme nie priamo na brehu, ale v areáli výstaviska Incheba, kde vo štvrtok 15. marca štartuje už osemnásty ročník výstavy MOTOCYKEL. V článku

  6.3.2018
  Autor: Lomedia
 • Ako sa bude volať elektrický Harley?

  Ako sa bude volať elektrický Harley?

  Američania si nechali zaregistrovať meno Revelation a chystajú produkciu elektrických motorov pre svoj nový model. Pre koho bude elektrický Harley-Davidson určený?

  27.2.2018
  Autor: Massimo
 • Yamaha pripravuje ďalšie trojkolky

  Yamaha pripravuje ďalšie trojkolky

  Ešte sme sa ani nesthili spamätať z bláznivej trojkolesovej MT-09, ktorá nesie označenie Niken - a už tu máme správy o ďalších pripravovaných trojkolkách Yamaha.

  26.2.2018
  Autor: Massimo
 • Alta Motors - nová Tesla motocyklového sveta?

  Alta Motors - nová Tesla motocyklového sveta?

  Nepoznáte Alta Motors? Možno túto americkú značku čaká podobný úspech ako výrobcu automobilov Tesla. Takto vyzerá ich najnovší model Redshift MXR.

  25.2.2018
  Autor: Massimo