Motorky

 • CFMOTO s predĺženou zárukou

  CFMOTO s predĺženou zárukou

  Vďaka neustále sa zvyšujúcej kvalite strojov CFMOTO teraz poskytuje spoločnosť Journeyman, oficiálny zástupca značky pre SR a ČR, exkluzívnu záruku 5 rokov.

  31.3.2020
  Autor: Lomedia
 • Návrat Hondy Bol d'Or

  Návrat Hondy Bol d'Or

  Pamätáte si Hondu CB900F Bol d'Or? Honda pripravila nádherný koncept svojej CB1000R v dizajne originálnej Bol d'Or z osemdesiatych rokov. Vyzerá dokonale!

  30.3.2020
  Autor: Massimo
 • F.B. MONDIAL - BEZLAKTÓZOVÉ FRAPÉ

  F.B. MONDIAL - BEZLAKTÓZOVÉ FRAPÉ

  Prídeš do echt kaviarne, zhodíš kožák ktorý sa tvári, že pamätá ešte tvojho deda, ale je z minulotýždňového výpredaja silnej módnej značky. Usadíš sa do štýlového kovového kresielka, odkiaľ máš výhľad na celé námestie. Otvoríš tučný nápojový lístok, začneš sa

  28.3.2020
  Autor: mixxo
 • Čínska konkurencia Yamahy MT-09

  Čínska konkurencia Yamahy MT-09

  Čínska firma Zontes sa momentálne venuje hlavne maloobjemovým tristovkám a stodvadsaťpäťkám, no pripravuje vraj takúto trojvalcovú osemstovku, ktorá by bola konkurenciou pre Yamahu MT-09.

  27.3.2020
  Autor: Massimo
 • Zábavný trojkolesový kabriolet

  Zábavný trojkolesový kabriolet

  Can-Am Spyder RT - horúca novinka s kompletne prepracovaným dizajnom posúva zážitok z jazdy na troch kolesách na tú najvyššiu úroveň.

  25.3.2020
  Autor: mixxo
 • TEST HONDA CRF 1100 L AFRICA TWIN & ADVENTURE SPORTS

  TEST HONDA CRF 1100 L AFRICA TWIN & ADVENTURE SPORTS

  Neprešli ani len 2 roky od poslednej modernizácie Africa Twin a už tu máme nové modely pre rok 2020. A tentoraz ide o veľké zmeny – väčší motor, nižšia hmotnosť, farebná dotyková prístrojovka, nová náklonovo citlivá elektronika a dokonca voliteľný

  25.3.2020
  Autor: mixxo
 • MotoGP VideoPass až do apríla zdarma

  MotoGP VideoPass až do apríla zdarma

  Po tom, čo bol začiatok sezóny MotoGP preložený na neskôr, sa usporiadateľ rozhodol, že fanúšikom MotoGP spríjemní čakanie na začiatok sezóny a ponúka svoj platený obsah až do 27. apríla zdarma.

  23.3.2020
  Autor: Massimo