V Porúbke pri Žiline sa odjazdil už piaty ročník extrémneho podujatia Red Bull Get on Top. Jazdci sa zhodli, že tento ročník bol zatiaľ suverénne najdrsnejší.

17.9.2017
    Autor: Lomedia
  • RED BULL GET ON TOP UŽ O PÁR HODÍN!

RED BULL GET ON TOP UŽ O PÁR HODÍN!

Pár posledných úprav v areáli, doladenie trate a Red Bull Get on Top 2017 sa môže oficiálne odpáliť!

14.9.2017
  • Finále motokrosovej sezóny

Finále motokrosovej sezóny

Posledný deň letných prázdnin bol zároveň posledným dňom sezóny MX Open – Medzinárodných majstrovstiev Slovenska v motokrose.

5.9.2017
  • Quad a motocross opäť vo Serepci

Quad a motocross opäť vo Serepci

V sobotu 2.9.2017 v motokrosovom areáli vo Sverepci pokračuje tohtoročný nový seriál MM SR a Slovenského pohára v quadcrosse a Pohár SMF v motokrose mládeže (MX50, MX65) a žien štvrtým, predposledným podujatím.

31.8.2017
    Autor: mixxo
  • Finále trialovej sezóny

Finále trialovej sezóny

Cez víkend 19. a 20. augusta sa v Zbore konalo štvrté a zároveň posledné podujatie tohtoročných medzinárodných majstrovstiev Slovenska v triale. Súťaž bola aj súčasťou medzinárodného pohára Macec.

22.8.2017
  • Predposledný trial sezóny

Predposledný trial sezóny

Seriál Medzinárodných majstrovstiev Slovenska v triale v júli pokračoval tretím podujatím vo Vieske-Bezdedov. Organizátor, Trial Klub Kamikadze má na konte už množstvo hobby súťaží, no oficiálny „majstrák" tu má kratšiu históriu.

24.7.2017
  • Predposledné podujatie MX OPEN

Predposledné podujatie MX OPEN

Po treťom kole MX OPEN, ktoré sa konalo vo Sverepci nasleduje predposledný diel seriálu už 30. júla v Mníšku nad Hnilcom.