Info

Pokyny-organizačný poriadok 

Organizačný poriadok podujatia „Motozraz Sveta motocyklov“ je záväzný pre všetkých návštevníkov podujatia.Vstup do priestorov konania podujatia je možný len po predchádzajúcom oboznámení sa návštevníka s organizačným poriadkom a vstupom do priestorov konania podujatia súhlasia návštevníci s týmto Organizačným poriadkom.

  • Všetci účastníci podujatia sú povinní dodržiavať tento organizačný poriadok a rešpektovať pokyny usporiadateľov a súkromnej bezpečnostnej služby (SBS).
  • Pokyn-organizačný poriadok sú k dispozícii TU  organizacne_pokyny_2019_final.pdf

Mapa areálu

Časté otázky:

Dajú sa zakúpiť vstupenky v predpredaji?

Nie, vstupenky sa predávajú priamo na mieste podujatia u organizátora. Pre motorkárov na registrácii a pre všetkých ostatných na bráne č.1 – hlavnom vstupe do areálu a na bránach č.2 a 3. Inak zakúpené vstupenky sú neplatné. Treba si dať na to pozor, lebo sa stali aj podvodné prípady.

Dá sa motocykel zaparkovať na bezpečné miesto?

Áno, každý motorkár má možnosť odložiť svoj stroj na SBS-kou strážené parkovisko.

Bude fungovať aj úschovňa osobných vecí?

Áno. V areáli bude na obvyklom a vyznačenom mieste úschovňa so službou na odloženie osobných vecí, búnd, prilby a podobne.

Stratil sa mi mobil, peňaženka, doklady, kľúče... Čo mám robiť?

Všetky nájdené veci budú odložené u organizátora. Moderátor na hlavnom pódiu pravidelne vyhlasuje, že sa našli stratené veci.

Koľko stojí stanovanie?

Stanovanie v kempingu Borovica, parkovanie a sprchy sú pre motorkárov bezplatné, náklady vlastníkovi uhrádza organizátor.

Kedy mám nárok na welcome drink?

Welcome drink dostane prvých 500 zaregistrovaných motorkárov vo štvrtok. Bude sa podávať vo štvrtok pred pódiom pred večerným programom.

Kde môžem kúpiť pamätné zrazové tričko?

Zrazové tričko sa dá zakúpiť v stánku Sveta motocyklov, prvých 3000 registrovaných motorkárov a spolujazdcov ho však dostane zdarma v rámci vstupného.

Chcem jazdiť a mať istotu, že nenafúkam. Viete mi poradiť?

K dispozícii bude podľa rozpisu služba v stánku Sveta motocyklov a dva profesionálne alkohol testery a to aj v nedeľu do 12.00 h. U policajtov sa nedajú robiť skúšobné fúkania, pretože každé musí byť evidované, tak to radšej ani neskúšajte.

Buďte s nami v kontakte