Cesty

 • Úspešný návrat Pedrosu

  Úspešný návrat Pedrosu

  Po hrozivej nehode, ktorej účastníkom bol v Argentíne počas pretekov jazdec tímu Repsol Honda, Dani Pedrosa, svitá na lepšie časy. Pedrosa úspešne absolvoval operáciu zlomeniny v Univerzitnej nemocnici v Barcelone. Zákrok vykonal Xavier Mir, člen tímu lekárov MotoGP™ a jeden

  2.5.2018
  Autor: mixxo
 • 1. máj na Slovakiaringu opäť s motocyklami

  1. máj na Slovakiaringu opäť s motocyklami

  Už sa stáva tradíciou, že na 1. mája odštartuje na Slovakia Ringu pretekárska sezóna Vintage cestných pretekov motocyklov.

  28.4.2018
  Autor: redakcia
 • Michal Búlik trénoval v Cartagene

  Michal Búlik trénoval v Cartagene

  Juniorský reprezentant SR v pretekoch motocyklov na okruhoch, Michal Búlik, pokračoval v príprave predsezónnym testom na španielskom okruhu Cartagena.

  2.3.2018
  Autor: redakcia
 • Michal Búlik v roku 2018 za tím vicemajstra sveta

  Michal Búlik v roku 2018 za tím vicemajstra sveta

  Mladý reprezentant SR v pretekoch motocyklov na okruhoch, Michal Búlik, bude i v sezóne 2018 pretekať v prestížnom európskom seriáli RFME Campeonato de Espaňa de Velocidad, v triede Moto4.

  12.12.2017
  Autor: redakcia
 • Prvý trojnásobný v rade

  Prvý trojnásobný v rade

  Fabrický jazdec Kawasaki Racing Team-u Jonathan Rea vybojoval tretí titul superbikového svetového šampióna v rade. Je to vôbec prvý trojnásobný majster sveta v rade za sebou v histórii WSBK.

  1.10.2017
  Autor: Lomedia
 • Nedočkali sme sa potrebnej podpory

  Nedočkali sme sa potrebnej podpory

  Do tohtoročnej pretekárskej sezóny vstupovala agentúra Slovakia Racing s novým seriálom MOTOCh. Po troch rokoch organizovania seriálu Alpe Adria to bol odvážny krok, ktorý nakoniec nenašiel odozvu u širšieho počtu motocyklových federácií a pretekárov. A to bola nakoniec príčina, prečo

  25.7.2017
  Autor: mixxo
 • Miškovi sa v Barcelone nedarilo

  Miškovi sa v Barcelone nedarilo

  Posledný májový víkend sa na trati v Montmeló pri Barcelone konali druhé preteky španielskeho šampionátu CEV RFME. 11-ročný Slovák Michal Búlik dokončil preteky triedy Moto4 až na 15. mieste.

  1.6.2017
  Autor: mixxo