Novinky

 • Na motozraze aj špičkový stuntriding

  Na motozraze aj špičkový stuntriding

  Motozraz Sveta motocyklov každoročne priláka tisícky motorkárov svojim atraktívnym programom. Každoročne sa v ňom objavujú osvedčené veci, ale aj novinky. Tento rok program spestrí aj špičkový český stuntrider Adam „Special" Peschel.

  7.7.2017
  Autor: Lomedia
 • Na motozraze aj KARPINA

  Na motozraze aj KARPINA

  Organizátori Motozrazu Sveta motocyklov si uvedomujú, že k tomuto podujatiu neodmysliteľne patrí aj dobrá hudba a tak každoročne vsádzajú nielen na rokmi overené kapely, ale neustále hľadajú aj nových interpretov.

  7.6.2017
  Autor: Lomedia
 • Rammstein rev. na motozraze

  Rammstein rev. na motozraze

  Letné festivaly sa nezaobídu bez kvalitnej hudby a inak to nie je ani s Motozrazom Sveta motocyklov. Okrem „originálnych" kapiel sa obrovskej obľube tešia aj revivalové formácie a na tomto ročníku motozrazu sa možete tešiť napríklad aj na Rammstein Revival.

  25.5.2017
  Autor: Lomedia
 • Pekelné zvony a to ostatné...

  Pekelné zvony a to ostatné...

  Na Motozraze Sveta motocyklov na Zemplínskej šírave zaznejú aj notoricky známe songy od AC-DC, v piatok 18. augusta 2017 ich zahrá maďarská revivalová kapela AB-CD.

  25.4.2017
  Autor: Lomedia
 • Pre veľký úspech repríza!

  Pre veľký úspech repríza!

  Pamätáte sa na Motozraz Sveta motocyklov na Zemplínskej šírave v roku 2015? Ak ste tam boli, určite si spomeniete na strhujúcu atmosféru počas koncertu kapely Polemic. Tancovali aj tie najväčšie drevá a to už je čo povedať!

  19.3.2017
  Autor: Lomedia
 • A je to tu... ARAKAIN!

  A je to tu... ARAKAIN!

  Motozraz Sveta motocyklov na Zemplínskej šírave bude okrem iného opäť nabitý kvalitnou hudbou – koncertami známych skupín rôznych žánrov. Ročník 2017 určite spestrí aj dlho očakávaná účasť českej kapely Arakain.

  22.2.2017
  Autor: mixxo
 • Pokoríme rekord?

  Pokoríme rekord?

  Motozraz Sveta motocyklov sa už stal legendou vďaka pätnástim ročníkom na brehu „slovenského mora", pri Zemplínskej šírave.

  26.1.2017
  Autor: mixxo