bmw

 • TEST: BMW G 310 GS

  TEST: BMW G 310 GS

  Na veľké dobrodružstvo nepotrebujete veľa peňazí, veľa jazdeckých zručností, ani mesiac dovolenky. Malé BMW G 310 GS ma presvedčilo o tom, že na veľké dobrodružstvo vám úplne postačí aj malý

  8.8.2019
  Autor: Massimo
 • BMW pickup na prevoz BMW motorky?

  BMW pickup na prevoz BMW motorky?

  BMW sa snaží upriamiť pozornosť na svoj prichádzajúci model X7 aj takýmto zaujímavým konceptom pickupu. Ten sa s najväčšou pravdepodobnosťou nebude reálne vyrábať. Ale dokázal by vraj odviesť aj GS.

  19.7.2019
  Autor: Massimo
 • Nové farby BMW v roku 2020

  Nové farby BMW v roku 2020

  BMW Motorrad ukázalo motocykle, ktoré do roku 2020 vstúpia bez technických zmien. Len s novou farebnou úpravou. Je medzi nimi aj naháč S 1000 R, pri ktorom sme očakávali rovnaké

  11.7.2019
  Autor: Massimo
 • Špeciálna edícia BMW R NineT /5

  Špeciálna edícia BMW R NineT /5

  Pri príležitosti 50 rokov výroby boxer motorov R v továrni v Berlíne - v západnej časti Spandau si v BMW pripravili špeciálnu edíciu modelu R NineT /5.

  9.7.2019
  Autor: Massimo
 • Chystá sa pokračovanie Long Way Round

  Chystá sa pokračovanie Long Way Round

  Kto z motorkárov nepozná cestu Charleyho Boormana a Ewana McGregora okolo sveta na BMW GS? Šíria sa dobré správy o tom, že dvojica pripravuje pokračovanie s názvom Long Way Up.

  5.7.2019
  Autor: Massimo
 • Elektrický koncept BMW Vision DC Roadster

  Elektrický koncept BMW Vision DC Roadster

  Chlapci z BMW Motorrad ukázali v novom videu svoju víziu elektrickej budúcnosti - svojho elektrického "boxer motora" budúcnosti. Koncept BMW Vision DC Roadster vyzerá na prvý pohľad futuristicky, no zároveň

  29.6.2019
  Autor: Massimo
 • Originálne polepy na BMW

  Originálne polepy na BMW

  Pri motorkách BMW máte dostatočnú možnosť individualizácie pomocou obrovského množstva doplnkov. No odlíšiť sa pomocou zmeny farby nebolo nikdy jednoduchšie ako dnes s novými polepmi BMW.

  7.6.2019
  Autor: Massimo
 • Invázia BMW v triede cruiser

  Invázia BMW v triede cruiser

  BMW už to v triede cruiser skúšalo v minulosti, no tentokrát to bude iné kafe! Nový koncept R18 ukazuje luxusne vyzerajúci boxer dvojvalec, aký tu dodnes nebol.

  27.5.2019
  Autor: Massimo
 • BMW bude mať v máji Roadshow

  BMW bude mať v máji Roadshow

  Pripravte na kamión plný motocyklov BMW v rámci akcie BMW Motorrad Roadshow, ktorá po úspešnom minulom roku príde na Slovensko aj tento rok v máji.

  22.4.2019
  Autor: Massimo
 • BMW pripravuje novú F 850 RS

  BMW pripravuje novú F 850 RS

  Internetom už sa nejaký čas šíria správy o tom, že BMW chystá nový turistický model so svojou radovou osemstopäťdesiatkou. BMW si teraz v Brazílii dalo zaregistrovať patent na dizajn a

  8.4.2019
  Autor: Massimo