Už teraz si môžete predobjednať BMW R 18

BMW Motorrad už pred niekoľkými týždňami spustil možnosť predobjednania nového modelu R 18 vo Francúzku a Taliansku. No a teraz už môžete predobjednať R 18 na celom svete vrátane Slovenska.

Už teraz si môžete predobjednať BMW R 18

BMW R 18 je vo vrcholnej fáze vývoja a jediné, na čo ešte čakáme je finálny dizajn. Pretože na svete sú hneď dva. Prvý R 18 (na fotografiách v čiernej farbe) a druhý R 18 / 2 (v červenom farebnom prevedení). Každopádne obidva sú veľmi podobné a BMW bude určite ponúkať široké možnosti customizácie modelu R 18 priamo v továrni, takže vám domov môže doraziť v podstate vlastný originál s individuálnymi úpravami.

bmw-r-18-2.jpg
bmw-r-18-1.jpg

Predobjednávku uskutočníte zložením zálohy vo výške 1000 € u predajcu BMW a budete medzi prvými, ktorým bude motocykel dodaný (objednávku máte možnosť kedykoľvek zrušiť). Získajte množstvo informácií o vývoji modelu a dostanete pozvánku na prvé predstavenie modelu za zatvorenými dverami. Po začatí prijímania objednávok v roku 2020 si nakonfigurujete motocykel, dokončíte nákup u svojho predajcu a budete medzi prvými, ktorým bude motocykel dodaný.

bmw-r-18-3.jpg
bmw-r-18-4.jpg

Viac informácií o možnosti predobjednania BMW R 18 nájdete na odkaze:

https://www.bmw-motorrad.sk/sk/r18-preorder.html


bmw

Buďte s nami v kontakte

Prečítajte si aj...

Komentáre