Akcie

 • Aj motoristi oslávili Deň ústavy

  Aj motoristi oslávili Deň ústavy

  V piatok prvého septembra sa na Slovakia Ringu konal tradičný event, ktorý opäť spojil motoristov s rôznymi preferenciami. Niekto miluje rovinky, niekto zatáčky, iný sadá na 2-kolesové doslova rakety, ďalší si len sám vylepšuje svoj garážový klenot, aby ho následne

  12.9.2023
  Autor: mixxo
 • VMOTO SUPER SOCO VÝHODNEJŠIE

  VMOTO SUPER SOCO VÝHODNEJŠIE

  VMOTO SUPER SOCO je globálny výrobca elektrických motocyklov a skútrov. Spoločnosť bola založená v roku 2015. Na sklonku leta môžete kúpiť vybrané modely elektroskútrov, ale aj elektrických motocyklov so zaujímavými zľavami.

  29.8.2023
  Autor: Lomedia
 • Vyskúšajte si štvorkolky a side by side Yamaha

  Vyskúšajte si štvorkolky a side by side Yamaha

  Testovacie dni motocyklov Yamaha sú u nás dobre známe, pravidelne ich pripravuje importér samostatne, prípadne v spolupráci s predajcami. No po prvýkrát budeme mať možnosť vyskúšať si aj terénne štvorkolesové stroje tejto japonskej značky.

  23.8.2023
  Autor: Lomedia
 • LEGENDY DAKARU

  LEGENDY DAKARU

  Rakúska značka KTM si tento rok pripomína sedemdesiate výročie od založenia. Tak pozvali novinárov z viacerých krajín Európy do stredu svojho vesmíru v obci Mattighofen, aby prezentovali čo všetko sa im za tie roky podarilo. Miestom činu bolo novootvorené múzeum

  8.8.2023
  Autor: redakcia
 • Testovacie jazdy motocyklov VOGE

  Testovacie jazdy motocyklov VOGE

  Využi možnosť vyskúšať si motocykle VOGE počas testovacích jázd vo Zvolene.

  7.8.2023
  Autor: mixxo
 • Countrycross v Domaniži!

  Countrycross v Domaniži!

  Domaniža je dedinka na Považí, ku ktorej terénne súťaže motocyklov neodmysliteľne patria. Tamojšia skvelá trať a skúsená partia organizátorov z Haviar Teamu sú zárukou kvalitného endura, či countrycrossu.

  31.7.2023
  Autor: mixxo
 • Zaži KTM!

  Zaži KTM!

  Testovacie dni KTM Street Roadshow sú späť! V júni 2023 budete mať jedinečnú príležitosť otestovať najnovšie modely KTM.

  1.6.2023
  Autor: mixxo