Motocykel roka 2020

Odborná novinárska anketa Motocykel roka má za sebou už devätnásť ročníkov a nedávno začala písať ten dvadsiaty.

Výstava Motocykel konajúca sa na brehoch Dunaja v bratislavskej Inchebe je neodmysliteľne spojená aj so slávnostným vyhlasovaním výsledkov ankety Motocykel roka. Tomu však predchádza výber vhodných kandidátov v spolupráci s importérmi jednotlivých značiek motocyklov a samozrejme hlasovanie o víťaza v každej zo šiestich kategórií.

Tento rok bola úroda noviniek opäť bohatá, kandidátov na tituly je mnoho a sily sú vyrovnané... Odborní motoristickí novinári majú v rukách zodpovedne posúdiť atraktivitu danej novinky, jej prínos pre kategóriu, ale aj pre celý motocyklový svet, nápaditosť nielen dizajnu, ale aj jednotlivých technických riešení, jednoducho všetko, čím nás môže daný stroj zaujať a prekvapiť.

Slávnostné vyhlasovanie výsledkov ankety Motocykel roka sa už tradične uskutoční v prvý deň výstavy Motocykel, teda vo štvrtok 12. 3. 2020. Môžete byť súčasťou tejto šou. Stačí zavítať na výstavisko Incheba. Pripomíname, že predplatitelia časopisu Svet motocyklov dostávajú pozvánku so vstupenkou celkom zdarma.

Buďte s nami v kontakte