News

 • Skvelá správa pre fanúšikov SEA DOO!

  Skvelá správa pre fanúšikov SEA DOO!

  Pozor! Akcia na vybrané modely SEA-DOO je predĺžená do konca mája 2024.

  18.4.2024
  Autor: mixxo
 • Video test Suzuki V-Strom 800DE

  Video test Suzuki V-Strom 800DE

  Suzuki doplnila svoju ponuku o osemstovku s novým radovým dvojvalcom. Viac objemu, viac výkonu a pritom chce zostať hlavne dostupným strojom. Čo myslíte, bude favoritom v strednej kategórii?

  16.4.2024
  Autor: mixxo
 • NAJMENŠIA A NAJVÄČŠIA NOVINKA SEGWAY

  NAJMENŠIA A NAJVÄČŠIA NOVINKA SEGWAY

  Značka Segway len nedávno vstúpila na trh štvorkolesových terénnych špeciálov a už prišla s ďalšími novinkami. Rozširuje sa ponuka klasických menších štvorkoliek, ale aj sortiment extra veľkých pracovných side by side.

  15.4.2024
  Autor: redakcia
 • Problémy na STK: Svieti vaša motorka nesprávne?

  Problémy na STK: Svieti vaša motorka nesprávne?

  Stanice technickej kontroly sú spravidla strašiakom pre majiteľov starších vozidiel, ktorých technický stav nie je práve najlepší. No môže sa stať, že technická kontrola bude nočnou morou aj pre tých, ktorí jazdia na takmer novom, alebo zánovnom motocykli.

  11.4.2024
  Autor: Lomedia
 • Svet motocyklov apríl 2024

  Svet motocyklov apríl 2024

  V stánkoch a na čerpacích staniciach nájdete už aprílové vydanie časopisu Svet motocyklov, tak ho nepremeškajte... A čo sa v ňom dočítate?

  4.4.2024
  Autor: mixxo
 • Rodinné riešenie elektromobility od VMOTO

  Rodinné riešenie elektromobility od VMOTO

  S aprílom prichádzajú nielen žarty a bláznivé počasie, ale aj celkom seriózne akcie, vďaka ktorým môžete nakúpiť výhodnejšie. Príkladom je aj spoločnosť ANTIK Telekom, slovenský distribútor elektrických motocyklov a skútrov VMOTO. Elektrické stroje VMOTO sú teraz dostupnejšie - pri kúpe

  3.4.2024
  Autor: Lomedia
 • 25 ROKOV SUZUKI GSX-R 1300 HAYABUSA

  25 ROKOV SUZUKI GSX-R 1300 HAYABUSA

  Mám pocit, že o tejto motorke je už škoda niečo hovoriť. Hayabusa je tak notoricky známa, že vás žiadnou novou informáciou neprekvapím, ale pokúsim sa. V tomto roku oslavuje neskutočných 25 rokov od svojho zrodenia s modelovou generáciou 1999.

  1.4.2024
  Autor: redakcia