20. ročník - Katalóg motocyklov 2018

Už 20 rokov k štartu do novej sezóny neodmysliteľne patrí katalóg motocyklov, štvorkoliek, vodných a snežných skútrov ktoré sú v ponuke na našom trhu. Modely sú opäť zaradené prehľadne do jednotlivých kategórií, aby sa vám dobre orientovalo. Tak prajeme príjemné čítanie!

20. ročník - Katalóg motocyklov 2018

Trendy

01trendy.jpg

Supersport

Masívne zrýchlenie, precízna práca s riadením, kľučkovanie šikanami, ukázanie chrbta zvyšku štartového poľa a triumfálny dojazd do cieľa. To sú tie momenty, kvôli ktorým musíme milovať superšportové motocykle. Pozor… Štart!

02super1.jpg

02super2.jpg

Street

V niektorých momentoch sa chcete cítiť voľnejšie, mimo sveta plného pravidiel. Napriek tomu však jazdíte s pocitom absolútnej dôvery, pretože viete, čo ten stroj (ne)skrýva. Presne to, čo aj vy. Silu a výdrž!

03street1.jpg

03street2.jpg

Touring

Vás nebaví chodiť prstom po mape. Vy vždy vezmete vaše cestovateľské sny do vlastných rúk. Popritom sa potrebujete spoľahnúť na to, že budete mať stopercentnú záruku pohodlnej jazdy a hladkého zvuku motora. A vy sa už len sústredíte na miesto, kam práve cestujete. Už sa vidíte v cieli?

04touring1.jpg

04touring3.jpg

Chopper & Cruiser

Ten moment, keď si nasadíte slnečné okuliare, zapnete si prilbu a v kožených rukaviciach vediete stroj do cieľa. Presne ten, keď necítite nič, len vietor opierajúci sa do vašej mašiny a všetko naokolo akoby na moment spomalilo. Keď po vystúpení máte pocit, že každou ďalšou jazdou o kúsok omladnete. Tak teda ešte raz?

05chopper2.jpg

05chopper1.jpg

Enduro & Motard

Na asfalte alebo mimo neho, nie je miesto, kde by pre ne nebolo miesto. Enduro motocykle vás dostanú všade tam, kde si to vaše odvážne ja zmyslí. Hladko a bez rešpektu. Svoje spoľahlivé alter ego ukážu pri dlhších a náročnejších cestách. Kam to bude tento víkend?

06enduro2.jpg

06enduro1.jpg

Off Road

Chcete kopírovať každú nerovnosť povrchu a napriek tomu mať všetko pod kontrolou. Chcete šéfovať situácii. Buď v čele pretekov, alebo len tak pre vlastné uspokojenie. Lebo na druhé miesta nemáte v poličke miesto. Od koho budete prijímať gratulácie dnes?

07offroad1.jpg

07offroad2.jpg

Quad

Uprednostňujete jazdu v teréne, pre ktorú sa dokonale hodia štvorkolky? Môžeme ich bez problémov nazvať motocyklami na štyroch kolesách. Tie pracovné sú všestrannými pomocníkmi, športové nám robia radosť pri pretekaní, či jazde pre potešenie.

08atv1.jpg

08atv2.jpg

Vodné a snežné skútre

Nemajú síce kolesá, ale majú riadidlá, výkonné motory a poskytnú vám rovnako skvelú zábavu ako motorky. V lete môžete brázdiť hladiny jazier, riek a morí na vodnom skútri, v zime sa naopak môžete preháňať po zasnežených pláňach vďaka snežnému skútru.

09skutre1.jpg

09skutre2.jpgBuďte s nami v kontakte

Prečítajte si aj...

Komentáre