Zemplínska šírava

 • Adrenalínová šou v glóbuse smrti

  Adrenalínová šou v glóbuse smrti

  Program devätnásteho ročníka Motozrazu Sveta motocyklov na Zemplínskej šírave je nabitý rôznymi atrakciami, nebudú chýbať ani adrenalínové kaskadérske vystúpenia.

  5.8.2022
  Autor: Lomedia
 • Na Motozraz Sveta motocyklov dorazí aj Traktor

  Na Motozraz Sveta motocyklov dorazí aj Traktor

  Na Motozraze Sveta motocklov na Zemplínskej šírave zahrá aj známa česká kapela Traktor.

  10.6.2022
  Autor: Lomedia
 • Aj z motozrazu štýlovo

  Aj z motozrazu štýlovo

  Počas uplynulých sedemnástich ročníkov Motozrazu Sveta motocyklov na Zemplínskej šírave ste už zažili všeličo. Tradície sa opakujú, ale každoročne pribúdajú aj novinky. Osemnásty ročník, ktorý štartuje už tento štvrtok –

  12.8.2019
  Autor: Lomedia
 • Hlučný rekord na motozraze

  Hlučný rekord na motozraze

  To, že sa na motozraze ozýva rev motorov, je celkom bežné. Na Motozraze Sveta motocyklov však budú ti najhlučnejší aj štedro odmenení!

  9.8.2019
  Autor: Lomedia
 • Hurá na Heľenine Oči!

  Hurá na Heľenine Oči!

  Na Zemplínsku šíravu to majú „na skok" aj chalani z kapely Heľenine Oči. Na Motozraze Sveta motocyklov už títo prešovčania niekoľkokrát vystupovali a publikum vždy dokázali zaujať... Inak tomu určite

  22.7.2019
  Autor: Lomedia
 • MOTOTV SHOW MIERI NA VÝCHOD

  MOTOTV SHOW MIERI NA VÝCHOD

  Partičku stuntriderov a adrenalínových nadšencov poznajú predovšetkým na západe našej republiky, no počas leta sa chalani viackrát vyberú aj na východ Slovenska. Strhujúcu šou zažijete aj počas Motozrazu Sveta motocyklov

  16.7.2019
  Autor: Lomedia
 • Adrenalínová šou na motozraze

  Adrenalínová šou na motozraze

  Neodmysliteľnou súčasťou programu Motozrazu Sveta motocyklov na Zemplínskej šírave sú pravidelne aj kaskadéri. Okrem tých motocyklových to tentokrát budú aj „kúzelníci" na bicykloch.

  14.7.2019
  Autor: Lomedia
 • Na motozraze aj rapper Kali

  Na motozraze aj rapper Kali

  Hlavné pódium v centre konania Motozrazu Sveta motocyklov na Zemplínskej šírave bude plné hudby, rôzne rockové a punkové kapely vystrieda aj rap. Na osemnástom ročníku vystúpi aj populárny rapper Kali.

  3.7.2019
  Autor: Lomedia
 • Na motozraze aj výstava motoriek

  Na motozraze aj výstava motoriek

  To, že na Motozraze Sveta motocyklov môžete vidieť tisícky motoriek najrôznejších značiek a modelov, je samozrejmosť. Okrem pestrej palety jazdených motocyklov však môžete prísť na motozraz obdivovať aj niekoľko „fungloviek".

  15.8.2018
  Autor: Lomedia
 • Girls, girls, girls...

  Girls, girls, girls...

  Baby k motorkám jednoducho patria a my ich nechceme odsúdiť len do úlohy spolujazdkyne... Na Motozraze Sveta motocyklov sú všetky kočky vítané!

  14.8.2018
  Autor: Lomedia