News

 • MODERNÝ ŠTÝL A BEZPEČNOSŤ

  MODERNÝ ŠTÝL A BEZPEČNOSŤ

  India je krajina s obrovským potenciálom, kde zaznamenal neuveriteľný rozmach aj trh s motocyklami a všetkým čo s tým súvisí. Mohol som sa o tom presvedčil vďaka pozvaniu spoločnosti Inter Cars na prehliadku výrobných hál jedného z najväčších svetových producentov

  13.11.2018
  Autor: redakcia
 • Ducati má svoj elektricý bicykel

  Ducati má svoj elektricý bicykel

  Elektrické bicykle dnes valcujú svet a každá značka chce mať na trhu svoj podiel. Ducati sa spojila s talianskym výrobcom špecializovaných E-bikov a predstavila svoj produkt.

  3.11.2018
  Autor: Massimo
 • ARC VECTOR už čoskoro

  ARC VECTOR už čoskoro

  Elektromobilita zažíva veľký rozmach a svet dvoch kolies nie je výnimkou. Už o pár dní vyjde na svetlo sveta ďalšia novinka. Na výstave Eicma v utorok 6. novembra odhalí britská značka ARC svoje dielo menom Vector.

  2.11.2018
  Autor: Lomedia
 • Ďalšie CF MOTO Gladiator v akcii

  Ďalšie CF MOTO Gladiator v akcii

  Nie je tomu ani mesiac, čo sme informovali o akciovej cene za štvorkolku Gladiator X450 a Journeyman pridáva ďalší model vo zvýhodnenej cene.

  30.10.2018
  Autor: Lomedia
 • MotoGP špeciál Ducati za 250.000 EUR

  MotoGP špeciál Ducati za 250.000 EUR

  Ducati má dobrú správu pre všetkých bohatých fanúšikov svojho MotoGP tímu. Na konci sezóny predáva 6 kusov svojho MotoGP špeciálu Desmoseidici GP17.

  25.10.2018
  Autor: Massimo
 • Kúpte si Ural s dronom DJI

  Kúpte si Ural s dronom DJI

  Ruský producent motocyklov Ural pripravil špeciálnu edíciu svojho motocykla s postrannou sajdkou s označením Air. V základnej výbave dostanete aj dron DJI Spark.

  24.10.2018
  Autor: Massimo
 • Alta Motors hľadá investorov

  Alta Motors hľadá investorov

  Americká Alta Motors sa pustila do výroby vlastných elektrických offroad motocyklov a išlo jej to na začiatok celkom dobre. No teraz sa minuli financie a Alta hľadá nových investorov.

  23.10.2018
  Autor: Massimo