News

 • Štefan Svitko oslavuje dvadsiatku!

  Štefan Svitko oslavuje dvadsiatku!

  Okrem toho, že je najlepším Slovákom na Dakare, tak úspechy už niekoľko rokov poctivo zbiera aj na domácej pôde. Tento rok sa mu podarilo zbierku majstrovských titulov pekne zaokrúhliť. V nedeľu 2. septembra 2018 si z Gelnice odniesol cennú 20.

  3.9.2018
  Autor: mixxo
 • GS pre najmenších

  GS pre najmenších

  Ak nemáte dosť peňazí na GS, kúpte ho aspoň svojim deťom. Malé elektrické BMW R 1200 GS je dokonalou kópiu veľkého originálu a vyjde vás celkom lacno.

  16.8.2018
  Autor: Massimo
 • Takto testuje Akrapovič!

  Takto testuje Akrapovič!

  Chceli by sme mať život tohto robota! V Akrapoviči majú nového zamestnanca. Je ním nový robot, ktorý má na starosti testovanie výfukov. Pozrite si jeho prácu snov.

  15.8.2018
  Autor: Massimo
 • Pokračovanie Long Way Round?

  Pokračovanie Long Way Round?

  Charlie Boorman a Ewan McGregor sa v roku 2004 vydali na cestu okolo sveta, ktorá sa stala kultovým dokumentom v histórii motocyklov. Teraz sa vraj chystá pokračovanie.

  10.8.2018
  Autor: Massimo
 • RMoto Academy

  RMoto Academy

  Meno Radek Matoška asi netreba nikomu predstavovať, tento chlapík sa okolo motoriek pohybuje už pekných pár rokov a na konte má veľmi slušné výsledky. Niečo zo svojich skúseností môže odovzdať aj vám.

  3.7.2018
  Autor: Lomedia
 • Súťaž o vstupenky na MotoGP

  Súťaž o vstupenky na MotoGP

  Veľká cena ČR MotoGP v Brne bude už onedlho a preto vám ponúkame jedinečnú možnosť získať bezplatne vstupenky a ďalšie ceny.

  29.6.2018
  Autor: mixxo
 • POZOR ZMENA!!! Yamaha MT Tour

  POZOR ZMENA!!! Yamaha MT Tour

  Nastal čas zažiť temnú stranu Japonka. Srdečne vás pozývame na MT-Tour ktorá sa uskutoční 7.7.2018 na motokárovej dráhe v Dlhej.

  26.6.2018
  Autor: mixxo