News

 • Yamaha 2019 MX Pro Tour Veľké Uherce

  Yamaha 2019 MX Pro Tour Veľké Uherce

  Yamaha pozýva všetkých fanúšikov motokrosu na predvádzaciu akciu nových MX modelov 2020, ktorá sa bude konať vo Veľkých Uherciach 12. a 13. októbra 2019.

  20.9.2019
  Autor: Massimo
 • Tešte sa: nový film This is Moto

  Tešte sa: nový film This is Moto

  Checknite trailer k novému motokrosovému filmi This is Moto! Zach Osborne, Dean Wilson, Cody Webb, Todd Waters a ďalšie hviezdy amerického motokrosu porozprávajú svoj príbeh plný dych berúcich záberov.

  19.9.2019
  Autor: Massimo
 • Film Afrika na Pionieri

  Film Afrika na Pionieri

  Ešte ste nevideli slovenský cestopisný dobrodružný film Arika na Pionieri? Poponáhľajte sa, dobrodružstvá Mareka Slobodníka a jeho kamarátov v Afrike zažijete v kinách už len pár dní!

  15.9.2019
  Autor: Massimo
 • ROSSIER - GARÁŽOVÝ MOTOBOX S PRÍBEHOM

  ROSSIER - GARÁŽOVÝ MOTOBOX S PRÍBEHOM

  Garážový motobox ROSSIER bol vyvinutý predovšetkým pre motocykle, štvorkolky a bicykle. Je vyrobený z kvalitných plastov, ktoré nemenia tvar, ani farbu. S robustnou a pevnou konštrukciou a nadčasovým designom.

  12.9.2019
  Autor: mixxo
 • KAMEROVÝ SYSTÉM PRE MOTOCYKLE

  KAMEROVÝ SYSTÉM PRE MOTOCYKLE

  Znova ste si zabudli so sebou zobrať akčnú kameru? Firma Innovv má riešenie v podobe kamerového systému, ktorý je nainštalovaný priamo na motocykli a pozostáva rovno z dvoch kamier.

  9.9.2019
  Autor: mixxo
 • Karbón pre každého

  Karbón pre každého

  Ušľachtilý karbón je nepochybne atraktívny materiál a výrobcovia motocyklov, ale aj doplnkov a rôznych dielov ho s obľubou používajú. Nepatrí síce k najlacnejším, ale popri úžasnom vzhľade ponúka aj viacero ďalších výhod – znižuje hmotnosť stroja a zároveň sa vyznačuje

  5.9.2019
  Autor: mixxo
 • TOP ceny v Motoshop Žubor

  TOP ceny v Motoshop Žubor

  Spravte si výlet do Banskej Bystrice a zažite skvelý deň. Najväčší VÝPREDAJ vás čaká už 20. septembra 2019 až do 22:00 v predajni Motoshop Žubor Banská Bystrica.

  5.9.2019
  Autor: mixxo