Motorky

 • CUSTOM: ALASKAN

  CUSTOM: ALASKAN

  Ducati Scrambler sa medzi modernými custom motocyklami objavuje dosť často. Jednoduchý a relatívne dostupný základný motocykel priam láka na prestavbu. V tomto prípade ide o krásnu stavbu dobrodružného endura Alaskan.

  15.1.2019
  Autor: Massimo
 • Royal Enfield KX Concept

  Royal Enfield KX Concept

  Indický Royal Enfield si každým rokom dáva čoraz vyššie ciele. Po dvojvalcovej radovej 650-tke chystá veľké véčko s objemom 838 ccm.

  14.1.2019
  Autor: Massimo
 • Koľko bude stáť elektrický Harley LiveWire?

  Koľko bude stáť elektrický Harley LiveWire?

  Harley sľuboval, že hneď na začiatku roku prezradí cenu svojho novodobého elektrického modelu LiveWire. Američania dodržali slovo a máme cenu, ktorá je hodná značky Harley-Davidson.

  9.1.2019
  Autor: Massimo
 • Retro elektro motorky

  Retro elektro motorky

  V roku 2018 sa roztrhlo vrece s novými značkami, novými modelm, novými prototypmi a novými dizajnmi - vo svete elektromotocyklov. Elektrické motorky nás úprimne zatiaľ veľmi nenadchýňajú, no tieto dva retro stroje majú skutočný štýl.

  31.12.2018
  Autor: Massimo
 • Motocross od Ducati?

  Motocross od Ducati?

  Aprilia pred pár rokmi chela vstúpiť do sveta offroad motocyklov, no neúspešne. Rovnako BMW bez veľkého úspechu dávno uknčilo svoj offroad projekt G 450 X. Podarí sa to Ducati?

  30.12.2018
  Autor: Massimo
 • Triumph chystá nový Rocket III

  Triumph chystá nový Rocket III

  Angličania tento rok chrlia jednu novinku za druhou. A nezastavujú sa ani koncom roka, kedy sa začína ešte intenzívnejšie hovoriť o novom megatrojvalci Rocket III.

  21.12.2018
  Autor: Massimo
 • Malorážky od značky SYM

  Malorážky od značky SYM

  SYM je u nás dobre známy vďaka širokej ponuke vydarených skútrov z Ázie. No v roku 2019 pripravujú SYM-áci aj dve malé stodvadsaťpäťky, ktoré sa nám celkom páčia.

  20.12.2018
  Autor: Massimo