Motorky

 • Naháč Panigale V4

  Naháč Panigale V4

  Ducati pripravuje naháč s motorom V4, ktorý momentálne poháňa jej superbike Panigale V4. Vraj už čoskoro, najneskôr na výstave Eicma na jeseň uvidíme prvý naháčik Ducati poháňaný štvorvalcovým véčkom.

  13.3.2019
  Autor: Massimo
 • Eric Buell založil novú spoločnosť

  Eric Buell založil novú spoločnosť

  Zakladateľ legendárnej motocyklovej značky Buell - Erik Buell - sa rozhodol oživiť novú motocyklovú značku - Fuell. Bohužiaľ, ako to v dnešnej dobe už býva, chce vyrábať elektromotocykle.

  12.3.2019
  Autor: Massimo
 • POROVNÁVACÍ TEST BMW HERITAGE

  POROVNÁVACÍ TEST BMW HERITAGE

  Pohľad na trojicu motocyklov modelového radu BMW Heritage môže hlavne tým skôr narodeným pripomínať staré dobré časy. Dobrou správou je, že aj keď sa tvária ako old-school, akcelerujú, ovládajú sa a brzdia ako moderné stroje. Dizajnovo čisté boxery vás však

  8.3.2019
  Autor: redakcia
 • Scrambler Honda CB1000R

  Scrambler Honda CB1000R

  Švajčiarsky predajca motocyklov Honda - Brivemo Motos postavil takýto krásny stroj. CB1000R ako Scrambler vyzerá neskutočne dobre. S prednou vidlicou CRF a na štupľoch, luxusné!

  6.3.2019
  Autor: Massimo
 • 19. ROČNÍK VÝSTAVY MOTOCYKEL

  19. ROČNÍK VÝSTAVY MOTOCYKEL

  Symbolickým štartom motocyklovej sezóny na Slovensku je každoročne prehliadka motocyklov a všetkého, čo k tomu patrí v bratislavskom výstavisku Incheba. Výstava Motocykel svoje brány otvorí už po devätnástykrát. Opäť nebude chýbať žiadna z významných motocyklových značiek, ale aj veľa príslušenstva,

  6.3.2019
  Autor: Lomedia
 • Nová najlacnejšia HD Električka

  Nová najlacnejšia HD Električka

  Niekto jazdí na MHD a niekto na HD. Harýk predstavil tento týždeň nový model Electra Glide Standard, ktorý je vďaka najmenšiemu motoru a očesanej kapotáži teraz najdostupnejším modelom v rade turistických modelov značky.

  5.3.2019
  Autor: Massimo
 • Pocta 50 rokov Hondy CB 750 Four

  Pocta 50 rokov Hondy CB 750 Four

  Honda oslavuje 50 rokov od predstavenia svojho legendárneho modelu CB 750 Four. A pri tejto príležitosti pripravuje exkluzívnu verziu svojej novej CB100R.

  4.3.2019
  Autor: Massimo