NOVÝ STYX V BRATISLAVE

Bratislavská predajňa Styx sa na konci minulého roka presťahovala do nových priestorov. A okrem obrovského množstva príslušenstva a predaja motocyklov Suzuki už majú Styx v Bratislave aj krásny Yamaha showroom a dokonca po novom predávajú aj motocykle Royal Enfield.

NOVÝ STYX V BRATISLAVE

Na dobrej adrese

Ktorú sú dve najväčšia automobilové ulice v Bratislave? Predsa Vajnorská a Tuhovská, kde je najväčšia hustota automobilových showroomov na meter štvorcový. A tak nám úplne dáva zmysel, že sa bratislavská pobočka Styx presťahovala práve do týchto končín, do nových krásnych priestorov, ktoré nájdete na Starej Vajnorskej 10130, približne na úrovni obchodného domu Shopping Palace Zlaté piesky. Výborná lokácia pri výjazde z Bratislavy a zároveň obrovské priestory, kde sa môžu motorkári naplno realizovať pri nakupovaní. Kopec parkovacích miest pre autá a vyhradené parkovanie pre motorky priamo pred vstupom do predajne.

1a0a4236.JPG

1a0a4270.JPG
1a0a4266.JPG

Suzuki, Yamaha & Royal Enfield

Styx je odjakživa spätý so značkou Suzuki, no Yamaha je chlapcom zo Styxu už niekoľko rokov tiež veľmi, veľmi blízka. Samostatná časť venovaná Yamahám je zariadená v úplne novom modernom štýle značky, ktorý tu nájdete ako v prvej Yamahe na Slovensku. V rade nastavané všetky farebné prevedenia Ténéré 700 a samozrejme Tracery, naháče MT - jednoducho radosť vyberať. Samozrejmosťou je kompletný sortiment originálneho oblečenia a doplnkov Yamaha či profi servis. Novinkou v predajniach Styx po celom Slovensku sú motocykle Royal Enfield a aj v Bratislave už pristáli prvé kusy originálnych Enfieldov z Indie.

1a0a4284.JPG

1a0a4237.JPG
1a0a4295.JPG


Najväčšia ponuka príslušenstva v Bratislave

Styx je vďaka množstvu svojich predajní po celom Slovensku a vďaka obrovskej ponuke dovážaných značiek pre motorkárov najväčším slovenským predajcom motocyklového oblečenia a doplnkov. A nikde inde v Bratislave tiež nenájdete tak veľkú plochu venovanú motocyklovému príslušenstvu. Ponuka značiek je fakt široká, takže len vyberáme prilby Nolan, X-lite, Shiro, Suomy, oblečenie značiek Macna, Clover, Oxford, rukavice Five, čižmy TCX, Stylmartin a mnoho ďalšieho. Doplnky od anglickej značky Oxford si môžete prehľadne pozrieť v obrovskej presvetlenej výkladnej skrini, nechýbajú kufre od talianskeho Givi. Jednoducho jeden obrovský dráčik pre motorkárov.

1a0a4255.JPG

1a0a4246.JPG
1a0a4271.JPG
1a0a4241.JPG
1a0a4248.JPG


Obrovský showroom Styx Bratislava nájdete na Starej Vajnorskej 10130, hneď vedľa jednosmerky, ktorá prepája Starú Vajnorskú s hlavnou križovatkou pri Shoppping Palace Zlaté piesky.


STYX BRATISLAVA

STARÁ VAJNORSKÁ 10130, 831 04 BRATISLAVA

https://www.styx.sk/bratislava.xhtml

1a0a4282.JPG

1a0a4278.JPG
1a0a4297.JPG
Buďte s nami v kontakte

Prečítajte si aj...

Komentáre