BMW na motozraze

K hlavným partnerom Motozrazu Sveta motocyklov aj tento rok patrí značka BMW. Čo to znamená pre návštevníkov? Okrem iného aj to, že si priamo v areáli budú môcť nielen pozrieť, ale aj „ohmatať" viacero modelov nemeckého výrobcu, vrátane aktuálnych noviniek.

BMW na motozraze

BMW zavíta na Motozraz Sveta motocyklov na Zemplínskej šírave už po tretíkrát. Oficiálny zástupca značky pre SR – BMW Motorrad Slovensko v spolupráci s autorizovaným dílerom – košickou spoločnosťou K-moto pripravuje pre návštevníkov podujatia množstvo lákavých motocyklov vrátane viacerých noviniek. Dnes „letí" retro štýl a tak sa niet čo čudovať, že každý výrobca chce do svojho sortimentu zaradiť aj niečo z tohto súdka. BMW nie je výnimkou a v tomto segmente ponúka viacero modelov v rôznych štýloch. Zvlášť medzi nimi vynikajú tohtoročné novinky modelového radu R nineT – Urban G/S a Racer. Aj túto nepochybne atraktívnu dvojicu budete môcť na motozraze obdivovať.

urban.jpg
racer.jpg

Okrem obzerania samotných strojov budete môcť s predajcami prebrať aj možnosti doplnkovej výbavy, či rôzne formy financovania nového motocykla.

dsc0048.JPG
dsc9980.JPG

Buďte s nami v kontakte

Prečítajte si aj...

Komentáre